درباره ما

شرکت بستنی اطمینان آذرگل به عنوان یکی از شرکت های پیش رو در امر تولید انواع بستنی در سال 1334 در شهر تبریز تأسیس گردید.

بیش از نیم قرن تجربه و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی و افزایش سهم بازار نشانی است که درستی مسیر طی شده و سیاست های کلی شرکت مبتنی بر سه اصل کیفیت محصولات، رضایت مشتریان، توسعه کمی و کیفی شرکت را نشان میدهد.

محصولات تولید شده این شرکت با نام تجاری آدلین به صورت مداوم و با بهره گیری از تکنیک های سنجش و کنترل بازار مورد ارزیابی قرار گرفته و تمامی نکات به منظور افزایش کیفیت محصولات و رضایت مشتریان در تمامی مراحل اعمال می گردد.

این شرکت موفق گردیده است تا بر تکیه بر دانش گروه مهندسی و کارشناسان R&D و نیز بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا، استانداردهای بین المللی کیفیت از جمله ISO22000 ، ISO9001 ، گواهی نامه HACPP و گواهی حلال را از مراجع مربوطه دریافت نموده که همه این تلاش ها شرکت را به یکی از واحدهای نمونه صنعتی کشور و استان آذربایجان شرقی تبدیل نموده است.

توجه به سلایق مشتریان و ارتقای کیفیت موجب گردیده است تا محصولات این شرکت در سطح بین المللی نیز درخشیده و به کشور های همجوار از جمله عراق ، افغانستان و حوزه خلیج فارس صادر گردد که در همین راستا شرکت اطمینان آذرگل برای چندین سال متوالی به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب شده است.

ما بر آنیم تا همانطور که از نام شرکت پیداست اطمینان از کیفیت را به خانه های شما بیاوریم و با پاسخگویی سریع به پیشنهادات و انتقادات شما برای خود چراغی راهی بسازیم که مسیر آینده ای روشن را برایمان نمایان کند ودر این مسیر تجربه سالیان دراز مدیریت، کارشناسان تولید و عزم راسخ تمامی کارکنان مجموعه پشتیبان ما خواهد بود.